KROM KAPLI IZGARA
KROM KAPLI IZGARA

iGrill IGTL-001 Krom Kaplı Izgara

Fiyat : ₺279,90(KDV Dahil)

23,7 x 38,7 x 10 mm

 

:

Paslanmaz Izgara

 

 • Ürünlerimizin hepsi Marka Tescillidir
 • Paslanmaz çelik kromdan üretilmiştir.
 • Bulaşık makinasında yıkanabilir.
 • Gıda ile teması uygundur
 • Sağlığınız için çelik ızgara

 

 

Neden Paslanmaz Çelik Krom Kullanmalıyız?

 

 1. Tarım ve orman bakanlığının yayınladığı bildirgede gıda ile temas eden madde ve malzemelerin taşıması gereken özellikleri taşıyor olduğu için tarım bakanlığı gıda kodeksi tebliğ no  (r.g: 29.12.2011-28157) buna bağlı tebliğlere uygun üretilmektedir tüm paslanmaz çelik krom ızgaralar
 2. Malum piyasada kullanılan eskiden bu yana demir ızgaralar yıkanamıyor ve ne kadar bezle silseniz de çünkü pas tutuyor oksit yapıyor buda malesef sizin ve ailenizin sağlığını riske atıyor
 3. Bu demir ızgara yıkanamadığı için üzerinde eski pişirmeden kalma et yanıkları yapışık bir şekilde kalıyor ve bakteri saçıyor.
 4. Yine bu  demir ızgaralar yıkanamadığı için malesef üzerindeki et parçalarıyla kalıntılarla tekrar pişiriliyor ne kadar sağlıklı olabilir.
 5. Paslanmaz çelik krom kebap ızgaralar ısıyı geç alıyor gibi söylentiler var eğer ısıyı geç alma özelliği olsaydı cezve çaydanlık tencereleri evinizde kullanıyor olmazdınız.
 6. Artık kendini bilen ve müşterisinin sağlığını iş yerinin hijyenini düşünen tüm kebapçılar lokantalar paslanmaz çelik krom kebap ızgaraları kullanıyor ve bu her geçen gün artıyor.
 7. Tarım bakanlığıda denetimlerini artırdı bu demir şişlerin kullanılmaması için
 8. Eğer paslanmaz çelik krom sağlıksız hijyensiz olsaydı sütlerimizi yoğurtlarımızı demir kapta saklardık pişirirdik tencerelerimizi çaydanlıklarımızı demirden ürünler alırdık.
 9. Son olarak sizin ve ailenizin sağlığı için paslanmaz çelik krom ürünler tercih edelim tüm mutfak ürünlerinde